perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në bullgarisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): тютюн
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në bullgarisht, тютюн në shqip
duhan në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

merr pjesë eci empower pemë frutore