perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekonomi në bullgarisht

Fjalë: ekonomi (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): икономика
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare ekonomi, ekonomia e tiranes, ekonomia e shqiperise, ekonomia 12, ekonomi turizmi, ekonomi shendeti, ekonomi në bullgarisht, икономика në shqip
ekonomi në bullgarisht