perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në bullgarisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (7): излагане, демонстрация, доказателство, представление, беседа, лекция, изложба
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare ekspozitë, ekspozitë në bullgarisht, излагане në shqip
ekspozitë në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

lag bolts shelf bra farë e zezë