perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në bullgarisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (3): аромат, мирис, вятър
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare erë, erë në bullgarisht, аромат në shqip
erë në bullgarisht