perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në bullgarisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): автор, виновник
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në bullgarisht, автор në shqip
fajtor në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

paguaj me kartel sallatë ruse