perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në bullgarisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): буря
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare furtunë, furtunë në bullgarisht, буря në shqip
furtunë në bullgarisht