perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fyt në bullgarisht

Fjalë: fyt (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): глътка
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare fyt, future perfect, future, futhead, futbolli shqiptar, futbolli, fyt në bullgarisht, глътка në shqip
fyt në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

saroj khan shall we dance