perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në bullgarisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): ножици
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare gërshërë, gërshërë në bullgarisht, ножици në shqip
gërshërë në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

mbuloj per beba vijay tv muzik vuajtje