perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në bullgarisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): грешка, отклонение
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në bullgarisht, грешка në shqip
gabim në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

douchebag life fletë dafne