perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në bullgarisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): пръст
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare gisht, gisht në bullgarisht, пръст në shqip
gisht në bullgarisht