perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjarpër në bullgarisht

Fjalë: gjarpër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): змия
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare gjarpër, gjarpër në bullgarisht, змия në shqip
gjarpër në bullgarisht