perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në bullgarisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): шестдесет
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në bullgarisht, шестдесет në shqip
gjashtëdhjetë në bullgarisht