perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gju në bullgarisht

Fjalë: gju (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): коляно
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare gju, gju result, gju mail, gju logo, gju hisar result, gju hisar, gju në bullgarisht, коляно në shqip
gju në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

madh mama arrij tuba pyll canada