perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në bullgarisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (3): жена, женски, съпруга
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në bullgarisht, жена në shqip
grua në bullgarisht