perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në bullgarisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): блок
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në bullgarisht, блок në shqip
grumbull në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

keq from pka di canio art of war