perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në bullgarisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): група, команда
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në bullgarisht, група në shqip
grup në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

nga dashuria eli fara han dynasty