perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në bullgarisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): губя, загубвам
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në bullgarisht, губя në shqip
humbas në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

vij chicken curry likert scale