perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në bullgarisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): не
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në bullgarisht, не në shqip
jo në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

interes sinonimo për ty