perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ka në bullgarisht

Fjalë: ka (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): вол
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare ka, ka values, ka to pka, ka of hcl, ka of acetic acid, ka leisure, ka në bullgarisht, вол në shqip
ka në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

livadh himare albania