perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në bullgarisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): ударение
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare kopsë, kopsë në bullgarisht, ударение në shqip
kopsë në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

me doje ti argëtim hasani