perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kovë në bullgarisht

Fjalë: kovë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): ведро
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare kovë, kovë në bullgarisht, ведро në shqip
kovë në bullgarisht