perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në bullgarisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): район, пояс
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare krahinë, krahinë në bullgarisht, район në shqip
krahinë në bullgarisht