perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në bullgarisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): генерал
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në bullgarisht, генерал në shqip
kryesor në bullgarisht