perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në bullgarisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (3): въртя, оборот, революция
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare kthej, kthej në bullgarisht, въртя në shqip
kthej në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

asgjë sikur dielli fal rifle