perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në bullgarisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (3): тревога, паника, страх
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në bullgarisht, тревога në shqip
kushtrim në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

i lodhur$sq fisnik korenica