perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në bullgarisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): книга
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në bullgarisht, книга në shqip
libër në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

mënyrë dëshirore