perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në bullgarisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (5): желязо, асоциация, брак, отношение, федерация
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në bullgarisht, желязо në shqip
lidhje në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

lirim muharemi krah bahrain