perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në bullgarisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): документ, задоволявам
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në bullgarisht, документ në shqip
luaj në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

dhe zemra ndal