perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lundroj në bullgarisht

Fjalë: lundroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): тека
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare lundroj, lundroj në bullgarisht, тека në shqip
lundroj në bullgarisht