perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mëngjes në bullgarisht

Fjalë: mëngjes (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): утро
Vlerësim:
(3.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare mëngjes, mëngjes pas pilulës, mëngjes i mirë, mëngjes në bullgarisht, утро në shqip
mëngjes në bullgarisht