perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në bullgarisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): голям, август
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare madhështor, madhështor në bullgarisht, голям në shqip
madhështor në bullgarisht