perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në bullgarisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (4): край, окончание, зенит, острие
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare majë, majë në bullgarisht, край në shqip
majë në bullgarisht