perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në bullgarisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): запазвам
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në bullgarisht, запазвам në shqip
mbaj në bullgarisht