perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në bullgarisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): вечеринка
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare mbrëmje, mbrëmje në bullgarisht, вечеринка në shqip
mbrëmje në bullgarisht