perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në bullgarisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): госпожа, момиче
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare mbretëreshë, mbretëreshë në bullgarisht, госпожа në shqip
mbretëreshë në bullgarisht