perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendim në bullgarisht

Fjalë: mendim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (9): мнение, идея, мисъл, размисъл, отметка, оценка, намерение, изречение, предложение
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare mendim, mendim zhuta, mendim thaqi, mendim rugova biografia, mendim rugova, mendim rafuna, mendim në bullgarisht, мнение në shqip
mendim në bullgarisht