perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në bullgarisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): доверие
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në bullgarisht, доверие në shqip
mendoj në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

dhe tracking ajo po qan qengj i vogel