perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

miell në bullgarisht

Fjalë: miell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): брашно
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare miell, miell tirana sh.a, miell tirana, miell prima, miell orizi, miell misri me spinaq, miell në bullgarisht, брашно në shqip
miell në bullgarisht