perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjegull në bullgarisht

Fjalë: mjegull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): изпарение, мъгла
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare mjegull, mjegulla ne prishtin, mjegull najat e gjithesise, mjegull italisht, mjegull i dashurise, mjegull i dashurie dritero agolli, mjegull në bullgarisht, изпарение në shqip
mjegull në bullgarisht