perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

monedhë në bullgarisht

Fjalë: monedhë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): монета
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare monedhë, monedhë në bullgarisht, монета në shqip
monedhë në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

banoj hotel si te gatuajme pica