perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në bullgarisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): опитвам
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në bullgarisht, опитвам në shqip
mundohem në bullgarisht