perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mur në bullgarisht

Fjalë: mur (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): стена
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare mur, mur shipping, mur mur monday, mur mur atlantic city, mur mur, mur lafferty, mur në bullgarisht, стена në shqip
mur në bullgarisht