perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muze në bullgarisht

Fjalë: muze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): музей
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare muze, müze kart, muze salon, muze noordwijk, muze ne shqiperi, muze music, muze në bullgarisht, музей në shqip
muze në bullgarisht