perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në bullgarisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (5): на, против, у, в, след
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në bullgarisht, на në shqip
në në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

kush do behet milioner