perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërmjetës në bullgarisht

Fjalë: ndërmjetës (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): посредник
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare ndërmjetës, ndërmjetës në bullgarisht, посредник në shqip
ndërmjetës në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

ulcinj stoj sa shpesh