perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në bullgarisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (6): здание, конституция, кораб, сграда, структура, архитектура
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare ndërtesë, ndërtesë në bullgarisht, здание në shqip
ndërtesë në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

kiko gambim dhimbje barku