perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nepërkë në bullgarisht

Fjalë: nepërkë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): змия
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare nepërkë, nepërkë në bullgarisht, змия në shqip
nepërkë në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

fustana per gra fajtori chat