perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në bullgarisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): число
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare numër, numër në bullgarisht, число në shqip
numër në bullgarisht