perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

padurim në bullgarisht

Fjalë: padurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): нетърпение
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare padurim, padurim pres pushimet verore, me padurim, padurim në bullgarisht, нетърпение në shqip
padurim në bullgarisht