perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në bullgarisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): наследник
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare pasardhës, pasardhës në bullgarisht, наследник në shqip
pasardhës në bullgarisht